Kartal Petrol


Kartal Petrol olarak 20 yıldır üstlendiğimiz en büyük görevlerden biri Petrol Ofisi kalite ve güvencesine sahip akaryakıt ve madeni yağlarının, çevre ve insan sağlığını tehdit etmeden, geniş araç filomuzla sigortalı dağıtımını gerçekleştirmektir. Sektörünün lider ismi olan Petrol Ofisinin bir uzantısı olarak faaliyetimizi çalışkan ve uzman bir ekiple sürdürürken; yenilikçi, titiz ve disiplinli iş anlayışını devam ettirmek en büyük amacımızdır.
 

Faaliyetlerimizde önceliklerimiz verimliliği yükseltmek, teknolojik gelişimi sürdürmek, çevre ve sağlık konularında en üst düzeye ulaşmak, müşteri memnuniyetine önem vermektir.
 

Çevreye duyarlı olan Kartal Petrol , güvenlik önlemleri alınmış ürünlerin kontrollerini büyük bir hassasiyetle yapmaktadır. Faaliyetlerini etik şirket prensipleriyle gerçekleştirirken, bugün sağlayacağı başarının şirket geleceğinin teminatı olduğuna inanmakta ve sektördeki gücünü arttırmak için yeniliklerin yakından takipçisi olup; öz kaynaklarını sürekli olarak yenilemektedir. Kartal Petrol ’ün bu yaklaşımı, geleceğe dönük verdiği kaliteli hizmet ve yapmış olduğu titiz üretim faaliyetleriyle müşterilerinin memnuniyetini kazanmasına olanak sağlamıştır. Böylelikle çağının gerisinde kalmayarak, sektöründe büyük bir marka olup, günümüze kadar varlığını sürdürmüştür.